KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14908308
nr 1490 8308
Bo Trankell
(1942-2013), Sverige
Etsning, Signerad. Bildmått: 28x34,5, yttermått inklusive ram: 45x51 cm
Bo Trankell, svensk bildkonstnär född 1942, död 2013.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 september 2022
kl 20:53:32
16/9 11:28:27
500 kr
19/9 20:48:32